E-kurs

Dla tych, którzy wolą wygodną kanapę niż szkolne ławki!

Pracujesz a może jeszcze się uczysz?  Nie zawsze możesz przyjść na wykład do sali szkoleniowej? Czy wiesz, że nie musisz uczyć się teorii na wykładach? Możesz przygotować się do zdania egzaminu teoretycznego z dowolnego miejsca, a co ważniejsze o dogodnej dla Ciebie godzinie! 

Dla kogo kurs online?

Ucz się według uznania: na smartfonie, tablecie, na komputerze.

Pobierz i zainstaluj aplikację WINCAR!

Dopasuj kurs do swoich potrzeb! Ucz się na podstawie zdjęć, filmów i animacji. Włącz autoodtwarzanie i słuchaj lektora lub samodzielnie przewijaj slajdy dostosowując tempo swojej nauki!

Dokładny czas trwania kursu zależy tylko od Ciebie. Sam decydujesz, kiedy i  ile czasu będziesz się szkolić – tydzień, dwa tygodnie, a może 3 miesiące? Twoje postępy w nauce będę monitorować na bieżąco. Jestem tu po to, by w razie potrzeby służyć Ci pomocą – kontaktuj się ze mną, gdy coś będzie dla Ciebie trudnością.

Rozwiązuj bazę państwowych pytań testowych przygotowujących do egzaminu teoretycznego z funkcją sprawdzania błędów​. Zaznaczaj trudne pytania i badaj swoje postępy dzięki statystykom. Aplikacja mobilna i system online to kompletna baza pytań egzaminacyjnych, które występują na egzaminie w WORD. Korzystając z niej będziesz pewny, że jesteś przygotowany na egzamin teoretyczny w 100%.

Pamiętaj Twoja wiedza podczas egzaminu zostanie bardzo szczegółowo sprawdzona.

Teoria na prawo jazdy bez wychodzenia z domu!

Teraz to takie proste! Zrób kurs prawa jazdy z teorią e-learning!

Decydując się na kurs zdalny udostępniam specjalną platformę, dzięki której będziesz mógł uczyć się z dowolnego miejsca, o dogodnej dla Ciebie godzinie. Lekcje e-learningowe ułożone są zgodnie z moim programem kursu na prawo jazdy. Każdy moduł zakończony jest krótkim testem sprawdzającym wiedzę, dzięki któremu od razu będziesz wiedział, na co zwrócić uwagę przed podejściem do egzaminu na prawo jazdy!

Aplikacja w formie demo dostępna jest BEZPŁATNIE dla każdego kursanta! ​Zachęcam do testowania!  Dzięki niej wszelkie niezbędne pomoce naukowe zmieszczą się w Twojej kieszeni! 

ZAPISZ SIĘ NA KURS

©2015-2022 | WINCAR OSK Krzysztof Winiarski | All Rights Reserved.